Konferencja online #must have branży wod-kan: Wodociągowcy Wodociągowcom: BEZPIECZEŃSTWO ZARZĄDZANIA SIECIĄ WODNĄ, 28 września 2021
Szanowni Państwo
Serdecznie zapraszam przedstawicieli wszystkich przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych do bezpłatnego udziału w trzech konferencjach technicznych, które dla Państwa przygotowaliśmy i podczas których chcemy się z Państwem spotkać.
Jak doskonale Państwo pamiętacie, w dniach 28-30 września planowaliśmy organizację stacjonarnych Targów WOD-KAN w Bydgoszczy, jednak z uwagi na niepewną sytuację pandemiczną, również w tym roku musieliśmy z organizacji święta naszej branży, jak powszechnie bywają nazywane Targi WOD-KAN, zrezygnować. Przez cały rok oferujemy Państwu dostęp do wirtualnej platformy targowej, którą nazwaliśmy Targi 2.0, a do odwiedzenia której gorąco namawiam.
W dniach 28-30.09 chcielibyśmy jednak zaproponować Państwu udział w trzech konferencjach organizowanych w trybie online pn. #must have branży wod-kan: Wodociągowcy Wodociągowcom, których formuła jest już Państwu doskonale znana, a sądząc po dotychczasowym Państwa zainteresowaniu konferencjami pod tym szyldem – również doceniona i lubiana.
Chcąc dać branży wodociągowo-kanalizacyjnej namiastkę tych prawdziwych Targów – wymianę myśli i doświadczeń wśród najlepszych fachowców w naszej branży, przyjrzenie się konkretnym urządzeniom, technologiom, rozwiązaniom technicznym, realizacjom inwestycji – przygotowaliśmy trzy konferencje, a każdą z nich poświęcimy innemu tematowi.
Będziemy poruszać tematykę związaną z zarządzaniem siecią wodną, zajrzymy do sieci kanalizacyjnej, pod lupę weźmiemy gospodarkę osadową. Spotkamy się z reprezentantami małych, średnich i największych przedsiębiorstw wod-kan, a także z topowymi producentami maszyn i urządzeń oraz rozwiązań technologicznych dla wodociągów i kanalizacji.
W swoich kalendarzach zapiszcie Państwo następujące daty:
28 września 2021 r.: „Bezpieczeństwo zarządzania siecią wodną”
29 września 2021 r.: „Co w kanalizacji piszczy?”
30 września 2021 r.: „Rady na osady”
Te trzy dni, to trzy konferencje branżowe o charakterze technicznym, zorganizowane na najwyższym poziomie merytorycznym, w oparciu o wiedzę i doświadczenie najlepszych w naszej branży.
Polecam je Państwa uwadze i zapraszam do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa. Do zobaczenia!
Krzysztof Dąbrowski
Prezes IGWP
Zapisy: FORMULARZ REJESTRACYJNY
Agenda
10:00-10:10
Rozpoczęcie konferencji
Opiekun merytoryczny konferencji: Wojciech Stanek, wiceprezes Zarządu MPWiK S.A. we Wrocławiu
Prowadzenie: Anna Lembicz, redaktor naczelna kwartalnika “Wodociągi Polskie”
10:10-10:30
Gdzie szukać bezpiecznych rozwiązań dla budowy przyłączy wodociągowych?
Łukasz Panek, dyrektor, Zakład Usług Komunalnych w Kaźmierzu
10:30-10:45
Bezpieczeństwo inwestycyjne w budowaniu i odtwarzaniu przyłączy wodociągowych
Krzysztof Waligórski, product manager, AVK Armadan Sp z o.o.
10:45-11:05
Metodyka i efekty związane z wprowadzeniem dynamicznego sterowania ciśnieniem w sieci wodociągowej na terenie miasta Wałbrzycha
Piotr Jagielski, zastępca kierownika – Wydział Wodociągów, Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
11:05-11:20
Monitoring sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, dynamiczne sterowanie ciśnieniem, monitoring jakości wody – 30 lat praktyki
Adam Włodarczyk, dyrektor regionalny, Złote Runo
11:20-11:40
Przerwa
11:40-12:00
Platforma IoT do monitoringu danych i pracy sieci, jako kluczowa technologia zwiększająca bezpieczeństwo i obniżająca koszty zarządzania
Izabela Małota, dyrektor ds. technicznych, MPWiK w Piekarach Śląskich
12:00-12:15
Nowe możliwości w zakresie bezpieczeństwa i redukcji strat – analiza inteligentnych rozwiązań Smart City IoT AIUT
Andrzej Madej, zastępca Dyrektora Branży Smart City IoT, AIUT
12:15-13:00
Debata
Podsumowanie konferencji
Partnerzy konferencji
Patronat medialny
Zgłoszenia online
FORMULARZ REJESTRACYJNY
do 28.09.2021, godz. 09.30
Kontakt z organizatorem
Iwona Włodarek tel. 52 376 89 28, 517 013 732
email: i.wlodarek@igwp.org.pl
Wymagania sprzętowe
W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne ze standardowym oprogramowaniem, głośnikami oraz dostępem do internetu.