15 kwietnia o godz. 10.00 zapraszamy na bezpłatne webinarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, organizowane przez Skarbiec TFI S.A. oraz Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”

Lokowanie nadwyżek finansowych PRZEDSIĘBIORSTW w dobie
zerowego oprocentowania depozytów

Udział w webinarium jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczetników.

Link do rejestracji: https://bit.ly/2OfL6ZL

Cel webinarium

Spotkanie skierowane jest dla wszystkich, którzy chcą poznać bezpieczne rozwiązania produktowe, które dają możliwość wygenerowania dodatnich stóp zwrotu w obecnych warunkach „zerowych” stóp procentowych. Prowadzący przedstawią także rozwiązania, które pozwalają na natychmiastowy dostęp do gotówki, bez zamrażania kapitału firmowego tak jak dzieje się na lokacie bankowej.

Termin webinarium

15 kwietnia 2021 r., godz. 10.00

Czas trwania ok. 1,5 godziny

Cel webinarium

 • Poznanie konserwatywnych rozwiązań Skarbiec TFI dedykowanych klientom korporacyjnym dających możliwość uzyskania dodatnich stóp zwrotu, przy akceptacji okresowej zmienności produktu
 • Zaprezentowanie produktów dedykowanych podmiotom podlegającym ustawie o finansach publicznych
 • Czy jest szansa na wzrost stóp procentowych w Polsce do końca 2022 roku?
 • Inflacja = erozja pieniądza?

Prowadzący

Maciej Jankowski: Wykształcenie zdobywał w Wyższej Szkole Managerskiej na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Z rynkiem kapitałowym związany od 1993 roku, gdy zaczął pracę w Inwestycyjnym Domu Maklerskim Kredyt Banku. W latach 1996-2003 współzarządzał funduszami dłużnymi Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Kredyt Banku jako dealer obligacji. Od 2004 do 2017 roku jako Zastępca Dyrektora Sprzedaży Detalicznej i Private Banking w grupie KBC odpowiedzialny był za tworzenie portfeli inwestycyjnych dla najzamożniejszych Klientów indywidualnych. Od października 2017 w Skarbiec TFI odpowiada za opiekę nad Klientami, dla których firma ta świadczy usługę Asset Management oraz tworzy rozwiązania inwestycyjne dla Klientów korporacyjnych.

Mariusz Dębski: Wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, AGH w Krakowie i SGH w Warszawie. Posiada również dyplom Maklera Papierów Wartościowych. Z rynkiem kapitałowym związany od 2011 roku. Wielokrotny ekspert w telewizji Money.pl, Polsat News oraz Polskim Radiu. W latach 2016-2018 zarządzał zespołem obsługi klienta oraz sprzedaży w domach maklerskich w Warszawie, a w latach 2018-2020 zajmował się dystrybucją rozwiązań inwestycyjnych dla klientów korporacyjnych m.in. w gr. PEKAO SA . W Skarbiec TFI na stanowisku dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej od czerwca 2020 roku, gdzie zajmuje się dostarczaniem rozwiązań inwestycyjnych dla firm oraz fundacji/stowarzyszeń.

Kontakt z organizatorem:

Jakub Kucharski tel. 52 376 89 25, 517 013 728
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Zgłoszenia online:

https://igwp.clickmeeting.com/bezplatne-webinarium-lokowanie-nadwyzek-finansowych-przedsiebiorstw-w-dobie-zerowego-oprocentowania/register

do 15.04.2021, godz. 09.30

Wymagania sprzętowe:

W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne ze standardowym oprogramowaniem oraz dostępem do internetu.

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

 • Zmiany w ustawie Prawo wodne dotyczące wydawania pozwoleń wodno-prawnych: 6 października 2021 +

  Zmiany w ustawie Prawo wodne dotyczące wydawania pozwoleń wodno-prawnych: 6 października 2021 Termin webinarium: 6 października 2021 r., godz. 12.00 - 14.00 Tematyka Czytaj więcej
 • Podatki w branży wod-kan. Bieżące i planowane zmiany przepisów, aktualne zagadnienia: 7 października 2021 +

  Podatki w branży wod-kan. Bieżące i planowane zmiany przepisów, aktualne zagadnienia: 7 października 2021 Termin webinarium7 października 2021 r., godz. 10.00 - 14.00 CelOmówienie zmian Czytaj więcej
 • 1