25 listopada 2020 r. o godz. 10.00 zapraszamy bezpłatne webinarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej organizowane przez Xylem Water Solutions Polska oraz Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”:

Dane są tak dobre jak ich źródło - wsparcie Sensus dla inteligentnych sieci wodociągowych!

Tylko 3% wszystkich zasobów wody na Ziemi to świeża woda, a większość z niej znajduje się niestety pod ziemią. Przedsiębiorstwa wodociągowe są pod coraz większą presją jak racjonalnie kontrolować produkcję, dystrybucję i dostawy tego ograniczonego zasobu naturalnego.

Elementy inteligentnego opomiarowanie wody mogą być jednym z pierwszych kroków na drodze do wprowadzenia bardziej zaawansowanych technologii dla sieci wodociągowych. Jednak aby w pełni korzystać z możliwości i pełnej funkcjonalności systemów inteligentnych sieci wodnych źródło pierwotnej informacji musi być rzetelne.

Udział w webinarium jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczetników.

Program webinarium:

iPERL i CORDONEL – to inteligentne wodomierze o sprawdzonej i niezwykłej metrologii, które w połączeniu z innowacyjną zdalną komunikacją radiową i możliwością rejestracji danych mogą stać się podstawnym źródłem danych dla nowoczesnych i inteligentnych sieci wodociągowych.

Webinarium potrwa ok. 45 minut.

Prelegent:

Cezary Walkowski - Absolwent Politechniki Gdańskiej, Wydziału Elektroniki – specjalność systemy i urządzenia hydroakustyczne. W branży opomiarowania mediów od 25 lat. Karierę zawodową rozpoczął w Fabryce Zintegrowanych Systemów Opomiarowania i Rozliczeń METRON w Toruniu. Od 2002 roku pracuje dla koncernu Sensus, światowego lidera w produkcji urządzeń pomiarowych do wody, energii cieplnej oraz gazu.

Dysponuje wieloletnim doświadczeniem z zakresu opomiarowania i monitoringu wody. Specjalizuje się w wdrożeniach kompleksowych systemów pomiarowych wody dla wodociągów oraz wsparciu i szkoleniach służb technicznych przedsiębiorstw wodociągowych. Współautor publikacji dotyczących wodomierzy, optymalizacji ich doboru oraz opracowań z monitoringu wody dla przyłączy wodomierzowych. Praca w tej branży to jego pasja i świadomość właściwego wyboru kierunku dla ochrony zasobów wodnych naszej planety.

Obecnie na stanowisku Architekta Rozwiązań w Sensus Polska sp. z o.o.

Kontakt z organizatorem:
Jakub Kucharski tel. 52 376 89 25, 517 013 728
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na stronie wydarzenia
https://igwp.clickmeeting.com/-dane-sa-tak-dobre-jak-ich-zrodlo-wsparcie-sensus-dla-inteligentnych-sieci-wodociagowych-/register

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła