Termin webinarium:

23 listopada 2020 r., godz. 10.00

Tematyka webinarium:
Podczas konferencji, zorganizowanej przez Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie" 21 października "Przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne na rynku energii pojawiły się wątpliwości prawne", które mec. Maciej Szambelańczyk pragnie wyjaśnić podczas dedykowanego tej tematyce szkolenia. Wszystkich zaintersowanych zapraszamy na webinarium, a także do zakupu specjalnego wydania kwartalnika "W stronę samowystarczalności energetycznej branży wod-kan" który poświęcony jest przede wszystkim doświadczeniom tych przedsiębiorstw, które podjęły trud osiągnięcia samowystarczalności energetycznej i wzorcowo sprostały temu wyzwaniu. Zamówienie można znaleźć tutaj.

  1. Aspekty formalno-prawne angażowania się przedsiębiorstw wod-kan w działalność wytwórczą
  2. Kluczowe wymagania związane z budową źródeł wytwórczych
  3. Omówienie systemów wsparcia dla OZE
  4. Współpraca lokalna – praktyczne aspekty zawiązywania klastrów lub spółdzielni energetycznych
  5. Sieci lokalne
  6. Rynek mocy – przedsiębiorstwo wod-kan jako DSR

Prowadzący:
Szambelańczyk Maciej
Maciej Szambelańczyk - radca prawny, partner w WKB Wierciński Kwieciński Baehr. Członek zespołu specjalizującego się w doradztwie na rzecz przedsiębiorstw infrastrukturalnych, w szczególności w zakresie prawa energetycznego.

Jego doświadczenia obejmują m.in. szereg projektów restrukturyzacyjnych w energetyce oraz inwestycje w nowe źródła wytwórcze. Od wielu lat doradza inwestorom krajowym i zagranicznym w akwizycjach i rozwoju projektów odnawialnych w Polsce. Reprezentował towarzystwa branżowe w licznych pracach legislacyjnych dotyczących energetyki m.in. w pracach nad ustawą o elektromobilności, ustawą o odnawialnych źródłach energii oraz ustawą dotyczącą morskiej energetyki wiatrowej.

Prelegent podczas wielu renomowanych konferencji krajowych i międzynarodowych, odnoszących się do sektora energetycznego. Autor wielu publikacji z dziedziny energetyki. Jeden z redaktorów komentarza do ustawy o odnawialnych źródeł energii wydanego nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer. Współautor jednej z pierwszych naukowych publikacji dotyczących rozwoju elektromobilności w Polsce (wydanej nakładem PWN). W ubiegłej kadencji Sejmu Parlamentarnego Zespołu ds. Morskiej Energetyki Wiatrowej.

Kontakt z organizatorem
Iwona Włodarek tel. 52 376 89 28, 517 013 732
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do zadawania pytań przed szkoleniem na podany powyżej adres email.

Termin nadsyłania zgłoszeń:
23 listopada 2020 r., godz. 9.30
na adres: www.webinaria.igwp.org.pl

Cena:
(obejmuje: udział w szkoleniu online, materiały szkoleniowe oraz kontakt z prowadzącym na żywo za pomocą dostępnego chatu)

220 zł netto od osoby - członkowie IGWP
250 zł netto od osoby - pozostali uczestnicy

UWAGA!

Uczestnicy konferencji 21 października uprawnieni są do otrzymania 5% rabatu.
Zgłaszający, którzy wybiorą elektroniczną formę faktury otrzymują 10 zł netto upustu od osoby.

Wymagania sprzętowe:
W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne z głośnikami oraz dostępem do internetu.

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła