23 września 2020 r. o godz. 10.00 zapraszamy bezpłatne webinarium dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej organizowane przez Endress+Hauser Polska oraz Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”:

Pomiary rozliczeniowe wody i ścieków – aktualny stan prawny

W związku z nowelizacją ustawy Prawo wodne, od 01 stycznia 2021 r. zostanie zniesiony obowiązek stosowania przyrządów pomiarowych umożliwiających pomiar ilości pobranej wody oraz ilości ścieków wprowadzonych do wód lub do ziemi, podlegających prawnej kontroli metrologicznej.
Podczas szkolenia online 23.09.2020 ekspert z Endress+Hauser omówi aktualny stan prawny i zaprezentuje rozwiązanie o najwyższej dokładności pomiarowej na rynku, umożliwiające rozliczanie za korzystanie ze środowiska na podstawie rzetelnych wyników pomiarowych.

Udział w webinarium jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników.

Tematyka spotkania:

  • aktualizacja ustawy Prawo wodne w kontekście pomiarów rozliczeniowych
  • urządzenia objęte prawną kontrolą metrologiczną zgodnie z ustawą Prawo o miarach
  • przepływomierze z gwarancją dokładności, pracujące bez odcinków prostych.

Prelegent:

Łukasz Dumas - Industry Manager w Endress+Hauser Polska sp. z o.o. Od 13 lat związany z gospodarką wodno-ściekową, odpowiedzialny za wprowadzanie na polski rynek rozwiązań Endress+Hauser dedykowanych tej branży. Regularnie prowadzi wykłady na wielu seminariach i konferencjach. Współpracuje z najważniejszymi instytucjami oraz stowarzyszeniami branżowymi w Polsce, analizując trendy i włączając się w promocję najnowszych rozwiązań. Absolwent Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Kontakt z organizatorem:
Jakub Kucharski tel. 52 376 89 25, 517 013 728
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na stronie wydarzenia
https://igwp.clickmeeting.com/pomiary-rozliczeniowe-wody-i-sciekow-aktualny-stan-prawny/register

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła