Cel szkolenia:

Kluczowym celem warsztatów jest doskonalenie kompetencji pracowników w zakresie obsługi klienta w sytuacjach trudnych, związanych z potencjalnym lub realnym niezadowoleniem. Zrozumienie procesów psychologicznych, zachodzących po obu stronach relacji, stanowić będzie punkt wyjścia do pogłębienia umiejętności profesjonalnego wywierania pozytywnego wpływu.

Warsztaty przeznaczone są dla pracowników Biur Obsługi Klienta oraz pozostałych pracowników, kontaktujących się z klientami bezpośrednio lub telefonicznie w biurach przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Zajęcia prowadzone będą w formie warsztatowej, opartej na nauce przez doświadczenie. Przeważającą część zajęć stanowić będą gry, ćwiczenia, symulacje i dyskusje grupowe. Podstawową kanwą, zapewniającą praktyczny charakter warsztatów, będą doświadczenia uczestników.

Prowadzenie:

Jakub Danielak – specjalista w zakresie budowania wewnętrznego potencjału firmy i jej orientacji na potrzeby rynku. Od wielu lat realizuje różnego rodzaju projekty szkoleniowe, doradcze i badawcze, pracując w obszarach z zakresu zarządzania i marketingu strategicznego, komunikacji społecznej, obsługi klienta oraz zarządzania personelem.

Miejsce i termin organizacji:

  • 16-17 kwietnia Sopot, hotel Focus Premium, ul. 1 Maja 7 (termin zgłoszeń 06.04.2020r.)

Czas trwania:

  • Rozpoczęcie kursu: 16.04.2020r. – godz. 10.00 
  • Zakończenie kursu: 17.04.2020r. – godz. 16.00

Koszt uczestnictwa:

  • Członkowie - 1 390 PLN (+23% VAT)
  • Pozostali uczestnicy - 1 490 PLN (+23% VAT)

Cena obejmuje: materiały szkoleniowe, wyżywienie (przerwy kawowe, lunche, kolacja), nocleg w pokojach dwuosobowych (istnieje możliwość dopłaty do jednoosobowego).
Płatność – na podstawie faktury wystawionej w ciągu 7 dni od daty zakończenia kursu.

Miejsce nadsyłania zgłoszeń i kontakt z organizatorem:

Iwona Włodarek, tel. 52 376 89 28, fax 52 376 89 20, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wiadomość zawierająca szczegóły warsztatów, przesłana przez organizatora na adres EMAIL DO POTWIERDZEŃ (podany w formularzu zgłoszeniowym), najpóźniej na 5 dni kalendarzowych przed rozpoczęciem.

Formularz zgłoszeniowy

Oferta do pobrania

Program

 

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.