Tematyka szkolenia: 

Celem szkolenia jest przedstawienie zmian w podatkach VAT i CIT wchodzących w życie na przełomie lat 2019 / 2020 oraz w trakcie roku 2020 istotnych dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej oraz istotnych aktualnych interpretacji organów podatkowych i sądów. W trakcie zajęć omawiane będą zagadnienia dotyczące różnych podatków mających znaczenie dla branży (CIT, PIT, VAT, podatek od nieruchomości).

Szkolenie adresowane jest do osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe w branży wod-kan, w tym w szczególności do pracowników działów finansowo-księgowych.

Program został opracowany w oparciu bogate doświadczenie wykładowcy, który od lat prowadzi szkolenia podatkowe dla branży. Metodyka obejmuje przedstawianie praktycznych przykładów, dyskusję z uczestnikami oraz udzielanie odpowiedzi na zgłaszane przez nich pytania.

Prowadzenie:

Piotr Passowicz - doradca podatkowy, prawnik z wieloletnim doświadczeniem nabytym w renomowanych firmach zajmujących się doradztwem podatkowym i prawnym, m.in. w Spółce Doradztwa Podatkowego „Ernst & Young” Sp. z o.o. Zajmuje się kompleksowym doradztwem podatkowym dla klientów korporacyjnych z Polski i zagranicy. Reprezentuje klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Doświadczony wykładowca, współpracownik znanych firm szkoleniowych. Prowadził wiele szkoleń na temat prawa podatkowego w Polsce i zagranicą (Niemcy, Czechy). Autor publikacji w prasie fachowej. Członek Prezydium Rady Podatkowej PKPP „Lewiatan”, w której od 2009 r. pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Zespołu ds. Monitorowania Orzecznictwa. Ekspert podatkowy Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych. Uczestniczy w pracach komisji Sejmu i Senatu RP dotyczących prawa podatkowego.

Miejsce organizacji:

  • 11 marca – Kraków, hotel Polonia, ul. Basztowa 25 (termin zgłoszeń 04.03.2020r.)
  • 12 marca – Bydgoszcz, hotel Holiday Inn, ul. Grodzka 36 (termin zgłoszeń do 05.03.2020r.)
  • 17 marca – Warszawa, Centrum konferencyjno-szkoleniowe Golden Floor Centrum, ul. Sienna 39 (termin zgłoszeń 10.03.2020r.)

Koszt uczestnictwa:

  • Członkowie - 550,00 PLN (+23% VAT)
  • Pozostali uczestnicy - 650,00 PLN (+23% VAT)

Cena obejmuje: materiały szkoleniowe, przerwę kawową, lunch.

Płatność – na podstawie faktury wystawionej w ciągu 7 dni od daty zakończenia kursu.

Miejsce nadsyłania zgłoszeń i kontakt z organizatorem:

Iwona Włodarek, tel. 52 376 89 28, fax 52 376 89 20, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Uwaga!!! Uczestnictwo w szkoleniu możliwe jest po otrzymaniu potwierdzenia, przesłanego przez biuro IGWP na adres email, podany przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym.

Formularz zgłoszeniowy

Oferta do pobrania

Program

 

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.