Krajowy projekt benchmarkingowy przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, przeprowadzany przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” od 2009 roku, jest istotnym narzędziem stosowanym dla celów analizy zarządczej przedsiębiorstw wod-kan. Analiza ta pozwala porównać wiele wskaźników istotnych dla podejmowania decyzji. Umożliwia zestawienie jednego przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego z innymi poprzez wskazanie tych obszarów działalności, w których osiąga ono lepsze wyniki od pozostałych, a także poprzez wskazanie tych obszarów, w których należałoby rozważyć usprawnienie działalności.

EBC (European Benchmarking Co-operation) to największy międzynarodowy projekt benchmarkingowy branży wodociągowej. Jego zaletą jest międzynarodowość, a co za tym idzie możliwość wymiany doświadczeń i porównanie kluczowych wskaźników pomiędzy przedsiębiorstwami z różnych krajów.

Podczas konferencji głos zabiorą:

  • Członkowie Zespołu ds. benchmarkingu, którzy zaprezentują i omówią system krajowy oraz bieżący Raport na podstawie danych zgromadzonych w roku 2017.
  • Przedstawiciele wybranych przedsiębiorstw przedstawią swoje doświadczenia oraz opinie na temat wykorzystywania benchmarkingu krajowego w zarządzaniu.
  • Peter Dane, Dyrektor EBC, wygłosi prelekcję o EBC i współpracy tej instytucji z polskim sektorem wod-kan.
  • Zaprezentujemy doświadczenia polskich przedsiębiorstw zaangażowanych w benchmarking europejski, poznamy ich doświadczenia i opinie.
  • Na koniec konferencji zaplanowano dyskusję uczestników o specyfice, wykorzystywaniu roli, efektach i celach benchmarkingu polskiego i europejskiego oraz o możliwościach wzajemnej współpracy.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń przedstawicieli przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, które aktywnie uczestniczą w krajowym i europejskim benchmarkingu. Dzięki opiniom i przedstawieniu dobrych praktyk oraz korzyści płynących z takiej analizy danych, zainteresowani będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać cenne kontakty.

Na naszą konferencję serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z systemem benchmarkingu, a także tych, których planują włączyć się w projekt. 

Miejsce organizacji:

  • 30 października 2018 r., Hotel Golden Tulip ul. Towarowa 2 w Warszawie

Termin nadsyłania zgłoszeń:

  • 25.10.2018 r.

Koszt uczestnictwa:

  • Członkowie - 600 PLN (+23% VAT)
  • Pozostali uczestnicy - 700 PLN (+23% VAT)

Cena obejmuje: m.in. tłumaczenie symultaniczne, przerwy kawowe, lunch, materiały: Raport benchmarkingowy przedsiębiorstw wod-kan IGWP za 2017 rok.

Płatność – na podstawie faktury wystawionej w ciągu 7 dni od daty zakończenia kursu.

Miejsce nadsyłania zgłoszeń i kontakt z organizatorem:

Sekretariat IGWP, tel. 52 376 89 10, fax 52 376 89 29, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Iwona Włodarek, tel. 52 376 89 28,fax 52 376 89 20, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nocleg:

Pragniemy poinformować, że dla Członków IGWP istnieje możliwość rezerwacji noclegu w specjalnych cenach w hotelach Golden Tulip oraz Campanile (oba znajdują się przy ul. Towarowej 2), w miarę dostępności miejsc. Zainteresowani uczestnicy dokonują rezerwacji we własnym zakresie za pomocą specjalnego formularza - do pobrania tutaj. W sprawie cen prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wiadomość zawierająca szczegóły konferencji, przesłana przez organizatora na adres EMAIL DO POTWIERDZEŃ (podany w formularzu zgłoszeniowym), najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Agenda konferencji do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

 

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.