Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami kierowanymi na Pogotowie Taryfowe, informujemy, że czas oczekiwania na odpowiedź może ulec wydłużeniu.

W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt telefoniczny lub w formie mailowej, na adresy wskazane w komunikacie.

Zachęcamy również do uczestnictwa w szkoleniach dotyczących ustalania taryf w świetle nowych przepisów, które prowadzone są przez spejalistów obsługujących pogotowie taryfowe.

MARCIN BŁĘDZKI
Główny Specjalista ds. Ekonomicznych
TELEFON
+48 52 376 89 15
TELEFON KOMÓRKOWY
+48 606 875 689

e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Główny Specjalista ds. Ekonomicznych - Marcin Błędzki

 

 

 

 

Pogotowie Taryfowe Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” jest elementem działalności statutowej IGWP: „organizowanie pomocy członkom Izby w rozwiązywaniu ich problemów organizacyjnych, ekonomicznych i prawnych”. Celem utworzenia specjalistycznej platformy doradczej jest odpowiadanie na pytania dotyczące szeroko pojętej tematyki taryf w branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Z doradztwa w ramach Pogotowia Taryfowego korzystać mogą wyłącznie Członkowie Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”. Doradztwo w ramach Pogotowia Taryfowego jest nieodpłatne dla Członków IGWP. Pytania dotyczące taryf można przesyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz regulamin