Szanowni Państwo,

Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie" rozpoczyna badanie ankietowe wśród przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, dotyczące cen i stawek opłat za wodę i ścieki „Ceny i stawki opłat brutto za wodę i ścieki na dzień 1 listopada 2019 roku”.

W celu wypełnienia ankiety należy założyć indywidualne konto, dzięki któremu w przyszłości będą mogli Państwo bez przeszkód sprawdzać swoje dane. Aby założyć konto i wypełnić ankietę należy postępować wg poniższej instrukcji:

  1. Wejście na stronę https://ankieta.cenywody.pl/rejestracja
  2. Podanie danych użytkownika oraz przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego.
  3. Ustawienie indywidualnego hasła i zalogowanie się jako użytkownik.
  4. Wypełnienie formularza.
  5. Zatwierdzenie i przesłanie za pomocą przycisku „Zapisz i wyślij formularz”.
  6. Po prawidłowo wykonanej operacji ankieta powinna być widoczna w panelu Wypełnione ankiety.
  7. Poprawne wysłanie zostanie potwierdzone mailem.

Osoby, które wypełniły ankietę w zeszłym roku („Ceny i stawki opłat brutto za wodę i ścieki na dzień 1 listopada 2018 roku”) zostały zarejestrowane automatycznie. Otrzymają one w kolejnym mailu link, aby ustawić swoje indywidualne hasło (wg powyższej instrukcji od pkt. 3).

Zachęcamy do czynnego udziału w procesie ankietyzowania w terminie do 6 grudnia 2019 roku.

Wypełniając ankietę uzyskujecie Państwo roczny dostęp do portalu cenywody.pl,  którego nowa wersja dostępna będzie w styczniu 2020 roku (stara wersja przestanie wówczas funkcjonować). Cenywody.pl to jedyny portal przedstawiający ceny za wodę i ścieki w Polsce z możliwością ich analizowania online. To wyjątkowe miejsce, w którym znajdziecie Państwo analizy, opracowania, raporty ekonomiczne przygotowane przez ekspertów Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie".

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Marcin Błędzki

Główny specjalista ds. ekonomicznych
+48 52 376 89 15
+48 606 875 689
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Marta Wojnowska

Główny specjalista ds. analiz ekonomicznych
+48 52 376 89 16
+48 608 328 798
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.