Szanowni Państwo,

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” kontynuuje coroczne badania ankietowe wśród przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. W związku z tym zwracamy się z prośbą o czynny udział w procesie ankietyzowania dotyczącym kondycji finansowej oraz stanu technicznego infrastruktury będącej w zarządzaniu przedsiębiorstwa za rok 2014. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami, aby ułatwić Państwu pracę oraz zestandaryzować otrzymywane od Państwa dane, dołączmy do niniejszej ankiety również słownik pojęć.

Wyniki uzyskiwane dzięki Państwa uczestnictwu przyczynia się do powstania kolejnego Raportu Benchmarkingu Przedsiębiorstw Wodociągowo-Kanalizacyjnych w Polsce oraz pozwolą na zbadanie trendów, zależności i podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących przyszłości branży.

W ramach powyższego badania ankietowego dane zbierane będą do 11.09.2015 roku

Zaznaczam również, że przedsiębiorstwa, które będą brały czynny udział w procesie ankietowania otrzymają bezpłatnie opracowanie „Benchmarking przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych w Polsce za rok 2014”, które zostanie sporządzone na podstawie zgromadzonych danych.

Kwestionariusz ankietowy sporządzony zostały w formie edytowalnego dokumentu w formacie .pdf. Zabieg ten ma na celu ułatwienie wypełniania kwestionariusza oraz ujednolicenie otrzymywanych od Państwa danych. Do prawidłowego wypełnienia kwestionariusza ankietowego wymagany jest darmowy program Adobe Reader do pobrania na stronie https://get.adobe.com/reader/

Uwaga!
Zmiana sposobu przesyłania kwestionariusza ankietowego

Ankietę należy wypełnić wpisując wartości w pola formularza. Po uzupełnieniu ankiety proszę zapisać zmiany w pliku PDF i następnie wysłać plik na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PLIK ANKIETY DO POBRANIA: Ankieta finansowo-techniczna za rok 2014.zip