Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie" rozpoczęła badanie ankietowe wśród przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, dotyczące cen i stawek opłat za wodę i ścieki. W związku z tym zwracamy się z prośbą o czynny udział w procesie ankietyzowania.

Dane do ankiety „Ceny i stawki opłat za wodę i ścieki według stanu na dzień 1 listopada 2018 roku” będą zbierane do 30 listopada 2018 roku.

Od tego roku zmienia się forma przesyłania danych - w tym celu stworzony został formularz internetowy, do którego link znajduje się poniżej:

http://ankieta.cenywody.pl/

Wypełniony formularz należy zatwierdzić i przesłać zaznaczając pole „Zapisz i wyślij formularz”. Poprawne wysłanie zostanie potwierdzone mailem.

Wypełniając ankietę uzyskacie Państwo dostęp do portalu cenywody.pl, którego nowa wersja dostępna będzie już w grudniu!
Cenywody.pl to jedyny portal przedstawiający ceny za wodę i ścieki w Polsce z możliwością ich bezpośredniego analizowania online. To wyjątkowe miejsce, w którym znajdziecie Państwo analizy, opracowania, raporty ekonomiczne przygotowane przez ekspertów Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie".

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z p. 
Martą Wojnowską, Głównym specjalistą ds. analiz ekonomicznych:
+48 52 376 89 16
+48 608 328 798
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.