Szanowni Państwo, Drodzy Członkowie i Przyjaciele Izby,

W tym roku bardzo liczyliśmy na spotkanie z Państwem podczas kolejnej, już VIII edycji Kongresu Wodociągowców Polskich. Byliśmy przekonani, że podczas organizowanej w cyklu trzyletnim wielkiej uroczystości, jaką niewątpliwie jest Kongres, spotkamy się wszyscy, by omówić najważniejsze dla naszej branży wydarzenia ostatniego czasu.

Z uwagi na niepewną sytuację wywołaną COVID-19, Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” podjęła niezwykle trudną, ale jedyną możliwą w obliczu trwającej pandemii decyzję o przeniesieniu naszych wydarzeń konferencyjnych w świat Internetu i spotykaniu się z Państwem online.

Niestety, uroczysty charakter Kongresu, jego wyjątkowa oprawa i rozmach organizacyjny nie pozwalają na jego przygotowanie online bez straty dla tego wydarzenia. Dlatego też z przykrością informujemy, że w bieżącym roku Kongres nie odbędzie się.

Z poważaniem,

Dorota Jakuta

Prezes IGWP

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Zmiany w ustawie Prawo wodne dotyczące wydawania pozwoleń wodno-prawnych: 6 października 2021 +

    Zmiany w ustawie Prawo wodne dotyczące wydawania pozwoleń wodno-prawnych: 6 października 2021 Termin webinarium: 6 października 2021 r., godz. 12.00 - 14.00 Tematyka Czytaj więcej
  • Podatki w branży wod-kan. Bieżące i planowane zmiany przepisów, aktualne zagadnienia: 7 października 2021 +

    Podatki w branży wod-kan. Bieżące i planowane zmiany przepisów, aktualne zagadnienia: 7 października 2021 Termin webinarium7 października 2021 r., godz. 10.00 - 14.00 CelOmówienie zmian Czytaj więcej
  • 1