Jak już pisaliśmy tegoroczna XXVIII Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego odbędzie się 18-20 maja 2018 roku w Mielnie.

Przygotowania do Spartakiady trwają, a organizator uruchomił własnie stronę www przedsięwzięcia, gdzie można śledzić bieżące informację na temat zbliżającego się wydarzenia. 

STRONA SPARTAKIADY

Na stronie znajdziecie Państwo informacje dotyczące dyscyplin, w których będzie można się zmierzyć jak również warunki uczestnictwa. 

Spartakiada ma charakter rekreacyjny, w ramach którego zostaną rozegrane konkurencje sportowo-rekreacyjne, w których mogą wziąć udział pracownicy przedsiębiorstw wodociągowo - kanalizacyjnych, prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski. Spartakiada jest imprezą zamkniętą, dostępną jedynie dla jej uczestników oraz zaproszonych gości. 

Koszt udziału jednego uczestnika w Spartakiadzie z pobytem wynosi odpowiednio:

 • dla 1 uczestnika w terminie od 18.05 do 20.05.2018 r. (3 dni/2 noclegi) 699zł,00 zł brutto (od obiadu 18.05.2018 r. do śniadania 20.05.2018 r.)
 • dla 1 uczestnika w terminie od 17.05 do 20.05.2018r (4 dni/3 noclegi) 785,00 zł brutto (od kolacji 17.05.2018 r. do śniadania 20.05.2018 r.)
 • dla 1 osoby VIP w terminie od 18.05.do 20.05.2018 r. (3 dni/2 noclegi) 1230,00 zł brutto (od obiadu 18.05.2018 .r do śniadania 20.05.2018 r.)

Koszt udziału obejmuje noclegi, wyżywienie, udział w wybranych konkurencjach sportowo–rekreacyjnych, imprezach integracyjnych oraz ubezpieczenie uczestników Spartakiady od następstw nieszczęśliwych wypadków na okres od 17.05.2018 r. do zakończenia spartakiady w dniu 20.05.2018 r. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialności cywilnej na czas podróży do momentu akredytacji oraz od momentu oficjalnego zakończenia Spartakiady uczestnicy zapewniają we własnym zakresie.
O miejscu zakwaterowania decyduje kolejność dokonanych opłat za uczestnictwo oraz liczebność drużyny. Po upływie terminu zapisów reprezentacji firm organizator powiadomi kierowników o miejscu zakwaterowania zawodników danej firmy.

Zgłoszenia reprezentacji danej firmy na Spartakiadę należy dokonać elektronicznie przez stronę internetową www.spartakiada.mielno.pl. 

Poszczególne reprezentacje powinny kontaktować się z Organizatorem za pośrednictwem swoich Kierowników Ekip. Organizator upoważnia do kontaktu w sprawach związanych ze Spartakiadą następujące osoby:

 • Panią Justynę Starnawską, tel. 514 463 515 - kontakt w sprawie zakwaterowania
 • Panią Wiolettę Dymecką, tel. 608 696 317 - kontakt w sprawach organizacyjnych i konkurencji sportowych.

Gotowe do wypełnienia Karty zgłoszeń i oświadczenia znajdziecie Państwo na stronie internetowej. Należy je wsyłąc za pośrednictwem systemu internetowego lub też na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zachęcamy również do polubienia profilu na FB Spartakiady. Znajdziecie ją Państwo pod nazwą Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji 2018 @spartakiadamielno

Specjalista ds. marketingu i PR - Natalia Przepierska 

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

 • Rozporządzenie MGMiŻŚ w sprawie substancji szczególnie szkodliwych dla środowiska wodnego oraz warunków, jakie należy spełnić przy wprowadzaniu do wód lub do ziemi ścieków... +

  Rozporządzenie MGMiŻŚ w sprawie substancji szczególnie szkodliwych dla środowiska wodnego oraz warunków, jakie należy spełnić przy wprowadzaniu do wód lub do ziemi ścieków... Szanowni Państwo, Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” informuje, iż w Dzienniku Czytaj więcej
 • Coraz mniej czasu na złożenie oświadczenia odbiorcy końcowego energii elektrycznej do przedsiębiorstw energetycznych w celu zachowania niższych cen za energię elektryczną w 2019 roku +

  Coraz mniej czasu na złożenie oświadczenia odbiorcy końcowego energii elektrycznej do przedsiębiorstw energetycznych w celu zachowania niższych cen za energię elektryczną w 2019 roku Szanowni Państwo, Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” przypomina, iż niedługo tj. Czytaj więcej
 • 1

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.