Szanowni Państwo,

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” uprzejmie informuje, że na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Rządowego Centrum Legislacji w zakładce Rządowy Proces Legislacyjny w dniu 26.04.2017 r. został zamieszczony projekt ustawy Prawo wodne wraz z uzasadnieniem oraz projektami aktów wykonawczych.

W załączeniu Izba przedstawia projekt ww. ustawy oraz projekt Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie opłat za usługi wodne oraz szczególne korzystanie z wód, wraz z uzasadnieniem i oceną skutków regulacji zwracając się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z projektami oraz zgłaszanie uwag do nich w trybie pilnym, gdyż Izba przygotowuje się do udziału w pracach komisji sejmowej i senackiej, które będą dalej procedować nad projektem ustawy.

Uwagi proszę przekazywać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nowy projekt ustawy Prawo wodne wraz z uzasadnieniem i OSR 

Nowy projekt Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie opłat za usługi wodne oraz szczególne korzystanie z wód wraz z uzasadnieniem i OSR

 

Z poważaniem,

Dorota Jakuta

Prezes Izby

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.