Izba Gospodarcza „ Wodociągi Polskie”  informuje, że w Biuletynie Informacji Publicznej Rządowego Centrum Legislacji oraz w ramach rządowego portalu konsultacji publicznych (www.konsultacje.gov.pl) został udostępniony projekt ustawy – Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo przedsiębiorców oraz niektóre inne ustawy z pakietu „Konstytucji Biznesu” wraz z uzasadnieniem. Ocena skutków regulacji projektu jest częścią składową oceny skutków regulacji projektu ustawy – Prawo przedsiębiorców (przekazanego wcześniejszym pismem, udostępnionym wcześniej na stronie Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”).

W załączeniu Izba przedstawia projekt ww. ustawy wraz z uzasadnieniem, zwracając się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie ewentualnych uwag i opinii do projektu w terminie do dnia 27 marca 2017 r., w tym na adresy poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (także w wersji edytowalnej).

Izba wskazuje, iż pośród proponowanych zmian aktów prawnych znajdują się również dotyczące ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (art. 63 projektu) oraz ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (art. 162 projektu).

Magdalena Borowczyk-Zalewska

gł. specjalista ds. prawnych IGWP

Załączniki:

uzadnienie_do_projektu_ustawy_-_Przepisy_wprowadzajace.pdf

projekt_ustawy-_Przepisy_wprowadzajace_ustawe_-_Prawo_przeds.pdf

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.