Szanowni Państwo,

Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Jana Buczkowskiego, wieloletniego Prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Środzie Wielkopolskiej. Pan Jan Buczkowski odszedł 3 kwietnia 2021 r.

Jan Buczkowski w 1980 r. ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, a w r. 2004 Studium Podyplomowe na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej. Od roku 2002 był Prezesem Zarządu spółki Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Środzie Wlkp., wcześniej radnym Rady Miejskiej w Środzie i Rady Powiatu Średzkiego. Był członkiem Stowarzyszenia „Wodociągi Wielkopolskie” oraz Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”. Od roku 2012 wprowadzał jako pierwszy w Polsce innowacyjny system zdalnego odczytu wodomierzy za pomocą GSM. Będziemy Go pamiętać jako człowieka wielu pasji - interesował się sportem, motoryzacją, lubił książki i muzykę, był entuzjastą i praktykiem zdrowego odżywiania.

W imieniu Członków Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” Rodzinie oraz Pracownikom MPECWiK w Środzie Wielkopolskiej przekazujemy wyrazy współczucia i słowa otuchy.
Niech spoczywa w pokoju,

Przewodniczący Rady Izby                                                                       Prezes Izby
Tadeusz Rzepecki                                                                                     Dorota Jakuta

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Konferencja online #must have branży wod-kan: STRATY WODY, 27 kwietnia 2021 +

    Konferencja online #must have branży wod-kan: STRATY WODY, 27 kwietnia 2021 Szanowni Państwo, W 2021 roku Izba inicjuje nowy cykl nieodpłatnych Czytaj więcej
  • Przygotowanie wniosku o zatwierdzenie taryf za wodę i ścieki: 28 kwietnia 2021 +

    Przygotowanie wniosku o zatwierdzenie taryf za wodę i ścieki: 28 kwietnia 2021 Termin webinarium 28 kwietnia 2021 r., godz. 10.00 Tematyka webinariumTrzyletni Czytaj więcej
  • 1