Szanowni Państwo,

Członkowie Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”,

Współpracownicy, drodzy Przyjaciele i Sympatycy,

Prezes Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”, Pani Dorota Jakuta, podjęła decyzję dotyczącą skrócenia swojej kadencji, a co się z tym wiąże – rezygnacji ze stanowiska Prezesa Izby.
W związku z decyzją Pani Prezes Doroty Jakuty, w pełnym zrozumieniu i szacunku dla powodów tego postanowienia, Rada Izby podjęła uchwałę o wyborze nowego kandydata na stanowisko Prezesa Izby.

Rada Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” w tajnym głosowaniu, które odbyło się dnia 24 marca 2021 r., spośród zgłoszonych kandydatów wybrała na to zaszczytne stanowisko osobę, która jest doskonale znana branży wodociągowo-kanalizacyjnej, ceniona w naszym środowisku i obdarzana powszechnym szacunkiem i sympatią – Pana Krzysztofa Dąbrowskiego. Uchwała w załączeniu.

Dziś, pamiętając o zasługach Pani Prezes Doroty Jakuty dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej, o jej wysiłkach w pracy na rzecz naszego sektora, o nieustającym, wieloletnim trwaniu na straży interesów naszego całego środowiska, życzymy Pani Prezes zdrowia, wielu dobrych dni, a Panu Prezesowi-Elektowi, Krzysztofowi Dąbrowskiemu, serdecznie gratulujemy zwycięstwa w wyborach i składamy życzenia wielu powodów do dumy i samych sukcesów na stanowisku Prezesa Izby, które obejmie w lipcu 2021 roku.

Tadeusz Rzepecki
Przewodniczący Rady Izby

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Konferencja online #must have branży wod-kan: STRATY WODY, 27 kwietnia 2021 +

    Konferencja online #must have branży wod-kan: STRATY WODY, 27 kwietnia 2021 Szanowni Państwo, W 2021 roku Izba inicjuje nowy cykl nieodpłatnych Czytaj więcej
  • Przygotowanie wniosku o zatwierdzenie taryf za wodę i ścieki: 28 kwietnia 2021 +

    Przygotowanie wniosku o zatwierdzenie taryf za wodę i ścieki: 28 kwietnia 2021 Termin webinarium 28 kwietnia 2021 r., godz. 10.00 Tematyka webinariumTrzyletni Czytaj więcej
  • 1