Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do informacji otrzymanych za pośrednictwem EIB/DG AGRI zachęcamy Członków działających na obszarach niemiejskich do uzupełnienia tabeli projektowej.

Ankieta jest częścią projektu pn. "Assessing the Potential to Use Financial Instruments to Finance Rural Infrastructure in EU Countries", który polega na analizie inicjatyw inwestycyjnych z następujących obszarów tematycznych:
• Oszczędność energii
• Odnawialne źródła energii
• Zaopatrzenie w wodę
• Odprowadzanie ścieków
• Odpady stałe

Szeroko zakrojone działania informacyjne oraz konsultacje wpisują się w nowe ramy programowania środków UE, zarówno instrumentów finansowych zwrotnych (kredyty i pożyczki preferencyjne) oraz bezzwrotnych (granty). Na podstawie zgromadzonych informacji EIB oraz DG AGRI wypracują nowe mechanizmy wspierania instytucji publicznych i prywatnych działających na rzecz rozwoju obszarów innych niż miejskie.

Termin nadsyłania ankiet: 30 września.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem p. Pawłem Jamrożkiem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ANKIETA DO POBRANIA (kliknij)

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła