Instytut Ochrony Środowiska-PIB we współpracy z Instytutem Technologii Eksploatacji-PIB organizuje bezpłatną konferencję kończącą 2 letni projekt EcoMentor: „Wdrażanie modelu certyfikacji mentorów w sektorze eko-przemysłu” współfinansowany z programu Erasmus+.

Konferencja pt. "Mentoring w sektorze eko-przemysłu" odbędzie się w dniu 23 października 2018 r. w godzinach 10-16, w Centrum Konferencyjnym KOPERNIKA, ul. Kopernika 30 w Warszawie.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia mentoringu, które zostaną omówione przez znane autorytety: dr Małgorzatę Sidor-Rządkowską i dr Ewę Jastrzębską, a także kwestie walidacji i certyfikacji kwalifikacji zawodowych, które zostaną omówione przez specjalistów z Instytutu Badań Edukacyjnych (IBE): Dianę Stankiewicz oraz Michała Nowakowskiego.

Podczas Konferencji zostaną również zaprezentowane rezultaty projektu EcoMentor, w tym program szkoleniowy dla mentorów, program certyfikacji oraz platforma szkoleniowa Moodle.
Więcej informacji na stronie projektu. 

W celu potwierdzenia Państwa udziału w konferencji "Mentoring w sektorze eko-przemysłu" wymagana jest rejestracja

 kontakt: 
 Bożena Kornatowską,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W imieniu IOŚ-PIB oraz Partnerów projektu EcoMentor  serdecznie zapraszam Państwa na naszą konferencję.

Z poważaniem

Paweł Wowkonowicz
Koordynator projektu EcoMentor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Skuteczne kierowanie ludźmi, ich pracą i zadaniami - Łódź 16-17 października 2019r. +

    Skuteczne kierowanie ludźmi, ich pracą i zadaniami - Łódź 16-17 października 2019r. Produktywność pracowników jest największym potencjałem do rozwoju i wzrostu firm Czytaj więcej
  • Przywództwo w zarządzaniu - zmień siebie, swój wizerunek i podejście do pracy oraz ludzi - część 1. Gdańsk 06-07 listopada 2019r. - część 2. Wrocław 10-11 grudnia 2019r.Przywództwo w zarządzaniu - Zmień siebie, swój wizerunek i podejście do pracy oraz lud +

    Przywództwo w zarządzaniu - zmień siebie, swój wizerunek i podejście do pracy oraz ludzi - część 1. Gdańsk 06-07 listopada 2019r. - część 2. Wrocław 10-11 grudnia 2019r.Przywództwo w zarządzaniu - Zmień siebie, swój wizerunek i podejście do pracy oraz lud Program wdrożenia przywództwa został stworzony w oparciu o kluczowe postawy, Czytaj więcej
  • 1

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.