Tematyka szkolenia: 

Wychodząc naprzeciw przedstawicielom przedsiębiorstw wod-kan, IGWP organizuje szkolenie, podczas którego będą Państwo mogli zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie organizowania i realizacji przedsięwzięć zarządzania bezpieczeństwem, zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami prawnymi.

Szkolenie opiera się w głównej mierze na systemie mapowym, umożliwiającym wizualizację rzeczywistych danych (tereny objęte sytuacją kryzysową, ilość poszkodowanych osób, itd.). Zarówno część teoretyczna, ale przede wszystkim gra symulacyjna mają na celu przedstawienie w jak najbardziej realistyczny sposób, wyzwań związanych z wdrożeniem systemu bezpieczeństwa i opracowaniem Planów Bezpieczeństwa Wody, Planów Zarządzania Kryzysowego, Planów Ochrony Obiektów, podlegających obowiązkowej ochronie.

Gra pozwala na bieżące śledzenie rozwoju scenariusza, rysowanie i zaznaczanie działań podejmowanych przez graczy. Gracze mają możliwość korzystania z określonych zasobów materiałowych (np. procedur postępowania, schematów wymiany informacji, list kontaktowych itp.) oraz łatwego i szybkiego systemu wymiany informacji, a także z tradycyjnych środków łączności.

Prowadzenie:

Aleksandra Gryguć – Absolwentka Szkoły Głównej Służby Pożarniczej Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego oraz Akademii Obrony Narodowej Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego. Od lat zajmuje się tematyką bezpieczeństwa zakładów wod-kan oraz infrastruktury krytycznej. Autorka wykładów i szkoleń z zakresu zarządzania kryzysowego, ochrony infrastruktury krytycznej oraz bezpieczeństwa informacji. Posiada doświadczenie w zakresie stosowania procedur bezpieczeństwa oraz wdrażania systemu zarządzania kryzysowego w krajach europejskich. Nadzorowała prace zespołu ds. zarządzania kryzysowego w międzynarodowej firmie przy realizacji projektów naukowo-badawczych, w ramach programów FP7, H2020 oraz NCBiR na rzecz obronności, w których koordynowała demonstracje nowych technologii w realnym środowisku na terenie Europy. Jest konsultantem wielu firm z branży wod-kan w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem. Na bieżąco utrzymuje kontakty z międzynarodowymi ekspertami ds. ochrony infrastruktury krytycznej oraz zarządzania kryzysowego.

Miejsce i termin organizacji:

  • 23-24 października 2018 r. - Bydgoszcz (termin przesyłania zgłoszeń 16.10.2018 r.)

Czas trwania:

  • pierwszy dzień: godz. 10.00 - 19.00
  • drugi dzień: godz. 09.00 - 15.00

Koszt uczestnictwa:

  • Członkowie - 1350 PLN (+23% VAT)
  • Pozostali uczestnicy - 1495 PLN (+23% VAT)

Cena obejmuje: materiały szkoleniowe, nocleg w pokojach 2-osobowych, istnieje możliwość dopłaty do pokoju 1- osobowego, przerwy kawowe, lunche, kolację, zaświadczenie.

Płatność: na podstawie faktury wystawionej w ciągu 7 dni od daty zakończenia kursu.

Miejsce nadsyłania zgłoszeń i kontakt z organizatorem:

Iwona Włodarek, tel. 52 376 89 28,fax 52 376 89 20, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potwierdzeniem uczestnictwa jest wiadomość zawierająca szczegóły szkolenia, przesłana przez organizatora na adres EMAIL DO POTWIERDZEŃ (podany w formularzu zgłoszeniowym), najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Formularz zgłoszeniowy

 

Wyszukiwanie

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Pobierz formularz zgłoszeniowy
Formularz w formacie PDF