Szanowni Państwo,
W dniu 19 czerwca 2017 w Warszawie odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

Szanowni Państwo – w hotelu Radisson Blu Sobieski, gdzie organizowane jest Walne Zgromadzenie, istnieje możliwość (w miarę dostępności) rezerwacji pokoi w terminie 18-19.06.2017 w cenie preferencyjnej (tj.305,00 zł netto-pokój jednoosobowy, oraz 355,00 zł netto-pokój dwuosobowy).

Hasło znajduje się w materiałach zabezpieczonych.

walne wide

Szanowni Państwo, Członkowie Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”

Minął kolejny rok pracy organów Izby: Rady Izby, Prezesa Izby, Komisji Rewizyjnej i nadszedł czas, aby te działania gruntownie i należycie omówić. Podsumowania działań podejmowanych przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” dokonamy tradycyjnie podczas zbliżających się obrad Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zgromadzenia Członków.

Podczas tegorocznego Zgromadzenia Izba przedstawi Raport z przebiegu prac w 2016 roku. Raportowane działania podejmowane przez Izbę poddamy Państwa ocenie, również po to, by wspólnie przejść do wytyczenia celów i realizacji zadań na kolejny rok. Tegoroczne Zgromadzenie będzie miało wymiar szczególny i to z wielu powodów. Jest to dla naszej Instytucji ważny czas wyborów Rady Izby, ale i czas wyzwań, które stawiają naszej branży obecne czasy.

Ten szczególny czas wyraża się również w tym, że spotykamy się w roku, który jest dla nas wyjątkowy – to jubileusz 25-lecia powołania Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”. Spotkajmy się zatem wszyscy 19 czerwca 2017 roku w Warszawie, by wymienić poglądy o bieżącej sytuacji oraz odpowiednio zaplanować czekające nas działania.

Zapraszamy

 dj tr 

Dorota Jakuta

Prezes Izby

Tadeusz Rzepecki

Przewodniczący Rady IGWP 

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne tylko dla Członków IGWP. Do odblokowania treści prosimy wpisać hasło podane w piśmie wysłanym do przedsiębiorstwa.