Jarosław Jan Pinkas dwukrotny wiceminister zdrowia i specjalny pełnomocnik premiera Mateusza Morawieckiego do spraw bezpieczeństwa żywności został Głównym Inspektorem Sanitarnym. 


Nowy Inspektor jest lekarzem i menadżerem oraz doktorem habilitowanym nauk medycznych. Specjalizuje się w chirurgii ogólnej i medycynie rodzinnej. Jarosław Pinkas jest uznanym nauczycielem akademickim oraz konsultantem krajowym w zakresie zdrowia publicznego. Pełni też funkcję dyrektora Szkoły Zdrowia Publicznego w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.
W latach 2005-2007 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Zdrowia, a w latach 2015-2017 sekretarzem stanu w Ministerstwie Zdrowia. W latach 2017-2018 pełnil funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Premiera.
Nowemu Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu życzymy wielu sukcesów na nowej zawodowej drodze oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń.

Małgorzata Massel
specjalista ds. Public Relations IGWP

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Operator obsługi i eksploatacji samochodów specjalistycznych do czyszczenia sieci kanalizacyjnej - Wrocław, 13-15 listopada 2018 r. +

    Operator obsługi i eksploatacji samochodów specjalistycznych do czyszczenia sieci kanalizacyjnej - Wrocław, 13-15 listopada 2018 r. Cele kształcenia:  Zdobycie komplementarnych umiejętności obsługi samochodów specjalistycznych do czyszczenia Czytaj więcej
  • Podatkowe aspekty funkcjonowania spółek komunalnych - Wrocław, 23 listopada 2018 r. +

  • 1

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.